Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Денний стаціонар

Денний стаціонар в Дитячому медичному центрі «КіндерЛаб» — це лікування для пацієнтів, яким не потрібно цілодобове спостереження лікаря, а, призначені процедури провести в домашніх умовах неможливо. Пацієнти приходять вдень, отримують необхідні процедури, відпочивають і повертаються додому.

Палата денного стаціонару для перебування пацієнтів працює згідно з графіком роботи клініки «КіндерЛаб» і обладнана всім необхідним для комфортного і цікавого перебування маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Лікування в стаціонарі пройде весело і непомітно!

У денному стаціонарі надається медична допомога із захворюваннями:
• органів дихання: бронхіти, пневмонії;
• шлунково-кишкового тракту: реактивні панкреатити, ацетонемічний синдром;
• алергічні стани.

Під час перебування в денному стаціонарі клініки «КіндерЛаб» також можуть надаватися:
• курс медикаментозної терапії: підшкірне, внутрішньом’язове, внутрішньовенне і внутрішньовенно-крапельне введення лікарських препаратів, а також підбір таблетованих препаратів;
• фізіотерапевтичні процедури, масаж.

Крім лікування основного захворювання в денному стаціонарі проводиться доліковування хворих, виписаних з цілодобового стаціонару.

Пацієнти, що знаходяться на лікуванні в стаціонарі денного перебування щодня оглядаються лікарем, який стежить за їх станом, призначає контрольні лабораторно-інструментальні дослідження, консультації лікарів суміжних спеціальностей.

Вартість перебування в палаті денного стаціонару — 200 грн / год без вартості медикаментів, проведених маніпуляцій, процедур, обстежень та консультацій суміжних фахівців.

Рішення про госпіталізацію в денний стаціонар примає лікар клініки.

Пацієнт записується на консультацію до лікаря, що в цей момент веде прийом в клініці.

Лікар збирає анамнез, оглядає пацієнта і приймає рішення, чи може пацієнт лікуватися в денному стаціонарі.

Якщо пацієнт лишається в клініці на лікування, консультація входить до вартості перебування в стаціонарі.

Якщо лікар спрямовує на госпіталізацію в цілодобовий стаціонар або призначає лікування вдома, пацієнт має оплатити консультацію лікаря.

Денний стаціонар в Кіндерлаб:

Дневной стационар Дневной стационар Дневной стационар Дневной стационарДневной стационар