Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Програма «Кіндер-Першачок»

«Кіндер — школа» — програма амбулаторного обстеження дитини, яка йде в перший клас. Включає консультації усіх спеціалістів та всі обстеження, необхідні для оформлення довідки в школу. Ви проходите всю діагностику без черг, в мінімально можливі терміни, з максимальним комфортом для дитини і отримуєте повністю оформлені форми 063-у, 086-1-у, 086-2-у!

ПРОГРАМА

АМБУЛАТОРНОГО ОБСТЕЖЕННЯ

«КІНДЕР – ПЕРШАЧОК»

Дана програма рекомендована перед вступом до першого класу. Саме в початковій школі починається активний розвиток дитини, і дуже важливо слідкувати за її здоров’ям і тим, к вона росте. В школі змінюється інтенсивність та рівень навантаження на всі системи молодого організму, і дуже важливо слідкувати за тим, як дитина адаптується до нових умов. Саме тому, розроблені програми огляду дітей перед вступом в школу та кожного року.

«Кіндер-школа»  це програма яка дає змогу максимально проаналізувати стан здоров’я дитини перед вступом до першого класу і вступом до нового життя.

Послуга по програмі Кількість
  • Консультації
Консультація лікаря-педіатра в клініці 1
Консультація одного зі спеціалістів на вибір (дитячий оториноларинголог, дитячий кардіоревматолог, дитячий хірург, дитячий гатроентеролог) 1
Консультація дитячого ортопеда 1
Консультація дитячого офтальмолога 1
Консультація дитячого невролога 1
Консультація медичного психолога 1
Проба Руф’є 1
  • Лабораторна діагностика
Загальний аналіз крові 1
Загальний аналіз сечі 1
Глюкоза крові 1
Аналіз калу на яйцеглист 1
  • Інструментальна діагностика
ЕКГ з розшифровкою 1
  • Оформлення форм 063-0, 086-1-о, 086-2-о

Вартість програми — 2640 грн.  1950 грн.*

*Ація діє до 30.06.2018 року включно