Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Про нас

Дитячий медичний центр КІНДЕРЛАБ — це спеціально обладнань центр педіатрії з найкращими фахівцями України та високоякісним сервісом.

Наші основні пріоритети:
Безперервне прагнення до ідеального якості послуг. Постійне щире бажання допомогти кожному пацієнту. Постійна зацікавленість у професійному розвитку кожного співробітника. Прагнення зміняться у відповідь на зміну потреб наших маленьких пацієнтів.

Медичний центр Kinder Lab цілком піклуватися про повноцінний здоров’я маленьких пацієнтів і про спокій їхніх батьків. У нас виявляється комплексна діагностична і терапевтична допомога для дітей різного віку з усіх медичних напрямках. Саме тому в центрі Kinder Lab ви знайдете тільки висококваліфікованих і дбайливих лікарів-педіатрів, уважних і дитячих професіоналів кардіологів, неврологів, ортопедів і лікарів багатьох інших спеціальностей.

Переваги медичного центру Kinder Lab:

• искренняя забота и внимание вам и вашим деткам;
• удобное расположение (недалеко от м. Позняки и м. Осокорки);
• широкий выбор детских врачей различных специальностей;
• современное оборудование и отзывчивый медицинский персонал;
• выезд врачей на дом к маленьким пациентам.

Спеціальності:
Дитяча кардіоревматологія, Неврологія, Оториноларінгологія, Ревматологія, УЗ-діагностика, Масаж, Дитяча офтальмологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Психологія, Дитяча хірургія, Дитяча ортопедія, Терапія, Педіатрія, Травматологія